Podmínky soutěže

PRAVIDLA SOUTĚŽE, U KTERÉ ÚČAST NENÍ PODMÍNĚNA NÁKUPEM 

 

  1. Pořadatelem soutěže je provozovatel e-shopu ExtraFotbal.cz
  2. Název soutěže zní „Soutěž o super ceny s podpisy legend“ 
  3. Soutěž probíhá v době od 12h 4.10. do 11.10. do 17h
  4. Podmínkou účasti v soutěži je udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.
  5. Do soutěže budou zařazeni všichni účastníci, kteří ve shora uvedeném období zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku. 
  6. Ze všech správných odpovědí budou do 7 dnů od skončení soutěže náhodným výběrem vybráni tři výherci.  
  7. Výherce bude o výhře informován e-mailem s výzvou k poskytnutí adresy pro zaslání výhry. Neposkytne-li výherce svou adresu pro zaslání výhry do 7 dnů od doručení výzvy, nebo nepřevezme-li zásilku obsahující výhru, nárok na výhru zaniká bez náhrady. Osobní předání výhry je možné po dohodě.  
  8. Proplacení výhry v penězích je vyloučeno. Rovněž je vyloučeno vymáhat účast v soutěži a/nebo výhru právní cestou.  
  9. Pořadatel si vyhrazuje právo na jednostrannou změnu těchto pravidel, jakož i na předčasné zrušení soutěže bez jakékoli náhrady. 
  10. Soutěžní ceny pro celkového výherce jsou podepsaný dres Tomáše Rosického a podepsaná kniha Petrem Čechem, Můj život od kolébky ke slávě. K výběru jsou podepsané dresy TR10 od Borussie Dortmund, Arsenal FC a AC Sparta Praha (výherce soutěže má exkluzivní právo na výběr). Druhý výherce obdrží dres Tomáše Rosického (vybírá z nabídky dresů až po výběru celkového výherce soutěže). Třetí výherce obdrží podepsanou knihu Petrem Čechem, Můj život od kolébky ke slávě